ВСІМ ПРИВІТ, З ВАМИ ФОНД МІЦЬ:UA!

Величезний привіт усім! Ми раді представити вам Фонд Міць:UA, який створений двома непередбачуваними силою та любов'ю людьми - Денисом та Юлією Бичек. 👋🏻

Початок повномасштабної війни в Україні приніс багато переживань, страху та болю нашим рідним та друзям, які опинилися на передовій у складі Збройних Сил України. Ми, спостерігаючи це, відчули необхідність допомогти їм. Спочатку ми мобілізували власні сили, а потім почали залучати рідних та знайомих, щоб разом зібрати максимальну підтримку для наших воїнів. Але на цьому шляху ми зрозуміли, що це ще недостатньо для досягнення справжньої перемоги.

Тож нам знадобилось звернутися до вас, шановні друзі, щоб разом змінити хід цієї боротьби. Ми створили Фонд Міць:UA - спеціальну ініціативу, яка має на меті залучити якнайбільше людей до підтримки наших героїв.

Наш фонд не просто слова, він - прозора та відкрита організація, яка гарантує вам максимальну звітність та надійність. Ми розуміємо, що ваша довіра - найцінніше, що ми можемо отримати, тому ми будемо регулярно публікувати звіти про використання коштів та результати нашої роботи.

Ми просимо вас долучитися до нашого Фонду Міць:UA і стати активними учасниками цієї благородної місії. Разом ми зможемо зробити неможливе! Давайте підтримаємо наших героїв, покажемо їм, що вони не самотні в своїй боротьбі, і допоможемо їм здолати будь-які випробування.

Приєднуйтесь до Фонду Міць:UA, розповідайте про нас своїм друзям, сім'ї та колегам. Разом ми станемо справжніми архітекторами перемоги і покладемо фундамент майбутнього миру та процвітання для нашої країни.